درباره ما

 گروه شرکت های پارس ارتباط از مجموعه شرکتهای تجاری و دانش بنیان تشکیل شده است که وظیفه طراحی و تولید و همچنین عرضه محصولات و ارائه راه کار و خدمات به مشتریان را در سراسر کشور بر عهده دارند.

زرسان نرم افزاری تجاری بر پایه دانش و تجزیه و تحلیل نیاز کاربران صنف فروشندگاه طلا می باشد که در سال 1391، با هدف عرضه محصولی ساده و در عین حال کارا به فعالین این صنف پایه گذاری شد و با گذر از مباحث پیش تولید، تجزیه و تحلیل و بررسی های میدانی و تهیه طرح تجاری و تحقیقاتی گسترده مراحل تولید آن آغاز شد و با تلاش همکاران و متخصصان حاضر در مجموعه پارس ارتباط گلستان و بهره گیری از تجربیات متخصصان شرکت خانه حسابدار گلستان در راستای کارایی سیستم در مباحث مالی و مالیاتی نسخه پایه این نرم افزار در اسفند ماه سال 1392 آماده بهره برداری گردید و با انجام تست های اشکال زدایی و عیب یابی در 6 ماهه اول سال 1393 این محصول آماده عرضه به بازار نرم افزار کشور شده است.

زرسان همچنان که از نام آن پیداست همچون زر می درخشد تا با شعار ساده و کارا اولین نرم افزاری باشد که در عرصه فروش مکانیزه طلا و نه صرفاً یک سیستم مالی به بازار فروشندگان طلا ارائه می شود که با در نظر گرفتن پیچیدگی های امور مالی و مالیاتی کمکی به فروشندگان طلا در راستای فروش خودکار و تنظیم اسناد مالی دقیق و ارائه خروجی های منطبق بر قوانین مالیاتی جهت ارائه به اداره محترم امور اقتصاد و دارایی  باشد.

زرسان محصولی از گروه شرکتهای پارس ارتباط می باشد که جهت فروش مکانیزه طلا منطبق بر قوانین مالیاتی و قیمت روز و لحظه ای بازار طراحی شده و تفاوت عمده آن سادگی و کارا بودن آن می باشد که این نرم افزار را از سایر رقبا که بیشتر به سیستمهای حسابداری با پیچیدگی های زیاد تا حد زیادی فاصله داده است.

سادگی کاربرد این محصولات نیاز به خدمات پس از فروش دائمی را از بین برده است. «کلوپ مشتریان » نیز بر پایه این تفکرات طراحی شده است. کاربران این سیستم‌ها با عضویت در کلوپ از امکانات ارزشمندی از جمله دسترسی به آخرین نسخه نرم افزارها، برخوردار می‌شوند. با این حال واحد خدمات و پشتیبانی مرکزی پارس ارتباط آماده رفع مشکلات مشتریان و ارائه خدمات می باشد.

 

pharmacy online